Zazdrostki szydełkowe

Zazdrostki to jeden z najpopularniejszych typów firan, których zastosowanie w pomieszczeniach kuchennych lub łazienkach pozwala na jednoczesne zaoszczędzenie miejsca oraz ich ocieplenie. Mocowane są na różnych wysokościach okna, zwykle mniej więcej w połowie jego wysokości zapewniając dodatkowo bardzo dobre oświetlenie w ciągu dnia. Zazdrostki szydełkowe kojarzą się w dużej mierze z sielanką oraz tradycyjnym wystrojem wnętrza. Oczywiście mają swój urok i zdecydowanie pomagają w tworzeniu przytulnego i swojskiego klimatu. Mogą występować w różnych kolorach, przy czym najpopularniejsze modele występują w odcieniach bieli oraz beżu.

Co charakteryzuje zaqzdrostki szydełkowe?

Zazdrostki szydełkowe charakteryzują się wyjątkową starannością wykonania, jak i najwyższą jakością materiałów. Wszystko to w połączeniu z wyjątkowym wzorem sprawia, że doskonale sprawdzają się, np. w kuchni nadając jej wyjątkowego charakteru. Trudno o bardziej naturalną ozdobę pomieszczenia niż starannie dobrana do jego charakteru zazdrostka na oknie.

Oferowane przez nasz sklep internetowy zazdrostki szydełkowe produkowane są w dwóch popularnych rozmiarach: 150 x 200 cm oraz 30 x 200 cm. Najczęściej wykorzystywanym materiałem jest wysokogatunkowa, 100% bawełna. Zdarzają się jednak inne materiały, jak np. len. Oferta jest w dalszym ciągu rozwijana, jeżeli w danym momencie nie znajdujesz w niej tego czego szukasz – odwiedź stronę za jakiś czas. Jednak najlepszym krokiem będzie kontakt z naszym biurem obsługi klienta, które posiada olbrzymią wiedzę na temat sprzedawanych produktów. Sięgnij po najwyższą jakość w dobrej cenie!


Sellingo.pl