Obrusy okrągłe

Istnieje wiele stylów i sposobów na przyozdobienie stołów i o ile większość z nas nie ma problemów z doborem odpowiedniego obrusu o prostokątnym kształcie, to już z okrągłymi bywają olbrzymie problemy. Jest to ostatecznie dosyć duże wyzwanie, dlaczego?

Odpowiedź wydaje się paradoksalnie bardzo prosta – chodzi o symetrię, którą trudniej uzyskać sięgając po obrus okrągły. Wymaga to znacznie większego doświadczenia oraz wyobraźni przestrzennej w połączeniu z wyczuciem wnętrza. Zanim więc zdecydujesz się na konkretny model okrągłego obrusu zastanów się, czy będzie on miał podkreślić wyjątkowy charakter salonu, czy też jadalni. Jest to jednak spora różnica, bowiem zależnie od sytuacji jego udekorowanie będzie znacznie się od siebie różnić.

Wszyscy równi, żadnych miejsc honorowych?

Okrągły stół nie posiada żadnych miejsc, które mogłyby zostać uznane za wyjątkowe i w jakimś sensie „honorowe”. Trudno w takim przypadku poprosić kogoś o zajęcia miejsca na czole stołu, bo takowego nie ma. W praktyce oznacza to także konieczność podjęcia decyzji zakupowych związanych ze sposobem udekorowania stołu. Ostatecznie obrus okrągły generuje podobne problemy z doborem jak klasyczny „prostokątny”. Zdobienia, wymiar, materiał i klasa wykonania oraz cena. Nie możesz dopuścić do tego, by obrus był za duży, ani też za mały.

Oferta naszego sklepu jest dynamicznie poszerzana, co jest widoczne czasem z dnia na dzień. Jeżeli zatem nie znajdujesz tego co Cię interesuje, lub masz jakiekolwiek pytania i wątpliwości zakupowe – zachęcamy do kontaktu z biurem obsługi klienta. Gwarantujemy najwyższy standard obsługi na każdym etapie!


Sellingo.pl