Obrusy 85x85 - 90x90

Obrus nie musi zakrywać całej powierzchni stołu. Czasem najciekawszy efekt wizualny uzyskuje się stosując na samym środku bieżniczek, który nadaje nowego charakteru pomieszczeniu, w którym się znajduje. Oferta naszego sklepu internetowego obejmuje obrusy o różnych rozmiarach, w tym mniejsze, mogące służyć jako ozdoba stołu. Najlepszy w tym celu wydaje się obrus 85x85, bowiem jest to zwykle optymalna wielkość. Ciekawym rozwiązaniem jest sięgnięcie po kilka różnych wzorów, by w odpowiednim momencie je zmieniać. Zachowasz w ten sposób świeżość danego pomieszczenia i zlikwidujesz monotonię, która zwykle towarzyszy jego wystrojowi. Nasze obrusy to także doskonały pomysł na gustowny prezent.

Rozmiar to jednak nie wszystko, trudno bowiem nie podkreślić mnogości kolorów, jak i wzorów w jakich oferowane są tego typu obrusy. Będziesz zatem mogła sięgnąć po bieżniczki z motywem liści, z różnego typu wzorami, a nawet o jednolitym kolorze. Zapoznaj się z naszą ofertą, a zrozumiesz z jak wielu propozycji będziesz mogła wybierać. Oczywiście znajdziesz także propozycje łączące jednolity kolor, jednak posiadające niesamowicie wyglądającą srebrną, bądź złotą lamówkę. Warto podkreślić materiał z jakiego są zwykle wykonane. Jest to najwyższej jakości 100% tkanina poliestrowa o dużej odporności na plamy.

Obrus 85x85 doskonale pasuje do nowoczesnych, eleganckich, jak i klasycznych wnętrz. Stanowi ciekawy dodatek urozmaicający ich charakter. Jeżeli spodobał Ci się konkretny wzór i chciałabyś zaopatrzyć się w komplet obrusów w różnych wielkościach – zapewne nie będzie to żadnym problemem. Jednak w celu ustalenia dostępności warto skontaktować się z obsługą sklepu.


Sellingo.pl